SzkolaFilmowania.pl

SzkolaFilmowania.pl

Kilka słów o mnie

Mam na imię Wojtek i jestem pasjonatem fotografii oraz przede wszystkim filmowania i montażu wideo.  

Fotografią zajmuję się od kiedy pamiętam filmowaniem zawodowo od kilkunastu lat.

Swoją wiedzę zdobywałem samodzielnie, jak również na różnego typu kursach i warsztatach (zarówno fotograficznych jak i filmowych). Doprowadziło mnie to do założenia własnej firmy zajmującej się filmowaniem i montażem video.

Obecnie zajmuje się głównie filmowaniem jak i prowadzeniem kursów indywidualnych oraz kursów wideo z podstaw fotografii jak również (a może przede wszystkim) z filmowania i montażu wideo.

Na tych stronach chcę się z Tobą podzielić moją zdobywaną latami wiedzą, tak żebyś miał lepiej ode mnie i zdobył te same umiejętności w dużo krótszym czasie.

Kilka przykładowych produkcji filmowych

Moje Kwalifikacje

Roczne StudiumRealizacji Telewizyjnej w Poznaniu (rekomendowanych przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie) – łącznie 300 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych zakończone zdanych egzaminem i obronieniem pracy dyplomowej.

Dyplom SRTV

Załacznik do dyplomy SRT z rozpiska godzin

Kurs I i II stopnia z zakresu realizacji filmowej i telewizyjnej obejmujących 88 godzin teoretycznych i praktycznych zajęć w studio filmowym, zakończony

uczestnictwem przy profesjonalnej produkcji filmowej.

Dyplom WRFiTV Bielsko Biała

24 godzinny, praktyczny kurs wideofilmowania i montażu ceremonii ślubnych i weselnych. Intensywny praktyczny kurs odbywający się w Warszawie – przygotowujący do pracy jako realizator ceremonii ślubnych.

Certyfikat Karpinski Media

Dwa stacjonarne kursy fotograficzne (2×8 godzin) prowadzone przez zawodowych fotografików. Ponadto wiele godzin samodzielnego szkolenia w formie kursów online.

Kursy Fotografii

Certyfikat Photoshop

Od wielu lat prowadzę działalność filmową (setki zrealizowanych produkcji filmowych), jak również fotograficzną. Prowadziłem też grupowe zajęcia filmowo-montażowe jak i filmowo-fotograficzne zarówno dla osób dorosłych jak i dla młodzieży. Nauczyłem tez wiele osób filmowania i montażu wideo oraz fotografii w indywidualnych kursach w formuje jeden na jeden.

Posiadam uprawnienia do latania dronem zgodne z nowym rozporządzeniem unijnym, które weszło w życie z dniem 31.12.2020r.

NIESUSTANNIE PODNOSZĘ SWOJE KWALIFIKACJE.